semKRK awards

W trakcie semKRK#17 on-line po raz kolejny rozdamy semKRK awards. Te specjalne wyróżnienia przyznajemy najlepszym case studies z kampanii realizowanych przez polskie agencje, bądź przeprowadzonych na polskim rynku. 

semKRK#17 on-line będzie wyjątkowe. Ciągle chcemy dostarczać Wam najlepszą merytoryczną treść, w związku z czym przygotowujemy dla Was aż 2 dni pełne wiedzy i inspiracji. Spotykamy się 17-18 czerwca, po raz trzeci on-line. W pierwszym dniu naszej konferencji na żywo wręczone zostaną również semKRK awards.

semKRK awards przyznamy w trzech kategoriach: Najlepsza kampania SEO, Najlepsza kampania Google Ads oraz Najlepsza kampania dla e-commerce. Wasze zgłoszenia rozpatrywać będzie jury złożone z prelegentów semKRK, specjalistów w dziedzinie SEM, SEO i marketingu internetowego.

Terminarz

04.06 – upływa termin nadsyłania zgłoszeń
11.06 – ogłoszenie finalistów
17.06 – ogłoszenie zwycięzców na żywo podczas semKRK#17 on-line

W zespole sędziowskim zasiądą wyłącznie sami eksperci, prelegenci poprzednich edycji.

Chcesz poznać zwycięskie kampanie z ubiegłego rozdania semKRK? Zapraszamy do naszego wpisu! Podczas semKRK#17 wystąpią również Agencje, które przedstawią case study z ubiegłorocznych zwycięskich kampanii. 

Zwycięskie prace nagradzamy wyjątkową, bo jedyną nagrodą branżową SEM w Polsce. Dodatkowo najlepsi mają okazję zaprezentować się przed publicznością semKRK na żywo na kolejnych edycjach.

Jesteście dumni z Waszych kampanii? Zgłoście je do semKRK awards i dajcie się poznać w branży! 

Formularz zgłoszeniowy

semKRK awards na semKRK #17