Chcesz wystąpić na semKRK#15?

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny formularz zgłoszeniowy!

Jeśli chcesz zgłosić znajomego/przyjaciela/kogoś, kogo chciałbyś zobaczyć na naszej konferencji, napisz na: hello@semkrk.pl. Z pewnością docenimy Twój głos i postaramy się ściągnąć danego prelegenta na najbliższą edycję semKRK.

W formularzu zgłoszeniowym zostaniecie zapytani m.in. o:
– Imię i nazwisko,
– Temat prezentacji,
– Krótki opis prezentacji,
– Twoje doświadczenie,
– Twój numer telefonu i e-mail.

Im więcej informacji umieścisz w zgłoszeniu, tym większe szanse na zaprezentowanie się przed naszą publicznością! Chcemy, aby tematyka wszystkich prezentacji była związana z szeroko pojętym SEM i SEO. Planowane prezentacje muszą być dynamiczne, przewidziany czas to 20 minut. Zero lania wody i zero autopromocji.

Martwisz się, że Cię nie wybierzemy? Mimo wszystko zapraszamy do wysyłki zgłoszenia:
 wszystkie aplikacje oceniamy sami,
– wyrównujemy szanse, dzieląc tematykę na PPC/SEO/Analitykę,
– już teraz planujemy kolejne edycje, na które możesz się załapać, zgłaszając się już dziś,
– nie wybieramy tylko znanych osób, mocno wczytujemy się w tematykę prezentacji.

Uwaga! Najbliższa edycja odbędzie się 25 września 2020 r. w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha, które mieści do 320 osób. Impreza odbędzie się w formie barcampu.

call for papers

Zostań prelegentem podczas semKRK#18!

Jak znaleźć się na scenie semKRK#18 w Muzeum Manggha?

Wystarczy zgłosić prezentację wraz z tematem i wszystkimi innymi detalami poprzez nasz formularz zgłoszeniowy. Każda zgłoszona prezentacja, która przejdzie wstępną weryfikację merytoryczną, trafi do oceny naszych fanów. W ankiecie na grupie na Facebooku będzie można zagłosować na wybrane prezentacje. Łącznie wybierzecie 2 prezentacje, które chcecie zobaczyć na żywo w Krakowie (1 z kategorii SEM, 1 z kategorii SEO)!

A gdzie ta wspomniana unikatowość?

Nasi fani poznają same tytuły prezentacji wraz z opisami, ale nie dowiedzą się od razu, kto je wygłosi. Wybrane zostaną więc prezentacje, a nie prelegenci. Dopiero przy ogłaszaniu wyników poznacie osoby stojące za tematami i ich nazwiska. Będziemy też pilnować prelegentów, aby nie informowali publicznie o swoim temacie (będziemy bardzo srodzy i zastrzegamy prawo dyskwalifikacji w takim przypadku).

Jeśli podoba Ci się nasz pomysł: zero konkursu popularności, równe szanse dla każdego i większe szanse na nowych prelegentów, to podziel się tym ze znajomymi. Razem możemy wprowadzić nowy standard na polskiej scenie marketingowej, gdzie nie ilość znajomych czy fanów w prowadzonej grupie, a rzeczywiście sama merytoryka będzie przemawiać najgłośniej. Zaintrygowani? Zapraszamy do głosowania! Mocno zaintrygowani? Zgłoście się sami z propozycjami tematów lub namówcie do tego znajomych!

AKTUALNE TERMINY:
Termin nadsyłania zgłoszeń: 13.08 (piątek)
Początek głosowania: 16.08 (poniedziałek)
Koniec głosowania: 20.08 godzina 14:30 (piątek)

Najczęstsze pytania:

Czy jako prelegent muszę przyjechać do Krakowa, żeby wygłosić prezentację?
Tak. semKRK#18 odbędzie się offline w Muzeum Manggha w Krakowie, więc przyjazd na miejsce w dniu konferencji (10.09) będzie konieczny. Prezentacje wygłaszane będą na żywo na scenie.

Gdzie odbędzie się konferencja?
Całość konferencji odbędzie się w Muzeum Sztuki i Techniki Japońskiej Manggha w Krakowie położonym przy ulicy Marii Konopnickiej 26.

Martwisz się, że Cię nie wybierzemy? Mimo wszystko zapraszamy do wysyłki zgłoszenia!
 wszystkie aplikacje oceniamy sami,
– wyrównujemy szanse, dzieląc tematykę na SEM i SEO,
– już teraz planujemy kolejne edycje, na które możesz się załapać, zgłaszając się już dziś,
– zorganizujemy głosowanie z tematami prelekcji, a wyboru dokonają nasi fani.