Przetwarzanie danych

 1. Administratorem Twoich danych osobowych jest DevaGroup Katarzyna Marzec, ul. Łokietka 8b/66, 30-010 Kraków.
 2. Jeśli masz pytania dotyczące przetwarzania Twoich danych możesz wysłać nam wiadomość na adres:

  zadzwonić pod numer : 800 880 991

 3. Podane przez Ciebie dane przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej elektronicznej zgody i będą one wykorzystywane wyłącznie w celu:
  – jeśli podasz na e-mail zapisując się do newslettera to do przesłania Ci newslettera zawierającego mogące zainteresować Cię informację o wydarzeniach z branży SEM/SEO oraz ofertę świadczonych przez nas usług.
  – jeśli zapiszesz się na wydarzenie to do przesłania Ci informacji organizacyjnych o wydarzeniu i jego partnerach a także w celu weryfikacji listy gości
 4. Twoje dane przechowujemy aż do momentu wycofania Twojej zgody lub zażądania ich usunięcia. Pamiętaj możesz zrobić to w każdym wybranym przez Ciebie momencie, klikając na link dezaktywacyjny w stopce maila, lub kontaktując się z nami mailowo lub telefonicznie.
 5. Zawsze masz prawo dostępu do Twoich danych , możesz też je sprostować lub przeciwstawić się ich przetwarzaniu. Możesz też w dowolnym momencie zażądać ich usunięcia lub przeniesienia.
 6. Twoje dane przechowujemy w nowoczesnym systemie do e-mail marketingu, dlatego też siłą rzeczy udostępniamy je dostawcy tego systemu, nie są one jednak nigdzie sprzedawane ani udostępnione osobom nieuprawnionym.
 7. Możesz też zawsze wnieść skargę na nasze postępowanie do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 8. Podanie przez Ciebie danych jest dobrowolne i nie wynika ono z żadnego obowiązku prawnego.
 9. W newsletterze stosujemy tzw. Profilowanie, czyli śledzimy historię otwieralności przez Ciebie e-mali, aby później wysyłać Ci interesujące Cię informacje oraz oferty. Działania te nie mają jednak wpływu na Twoją sytuację prawną.