FAQ – Najczęstsze pytania od Klientów

semKRK to wyjątkowa konferencja dla specjalistów SEM i SEO, agencji marketingu internetowego, działów marketingu, branży e-commerce oraz właścicieli biznesów. Za nami już 21 wyprzedanych edycji, w tym jedna edycja BIG z 625 osobami na liście gości. Ostatnia konferencja została oceniona przez uczestników na 9,04/10! Wysokie oceny zebrane w ankietach przez organizatora – krakowską agencję DevaGroup – świadczą o potrzebie integracji branży SEM i SEO oraz przede wszystkim o chęci wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Utrzymujemy równe proporcje w tematyce jeśli chodzi o zagadnienia dookoła SEO & Content Marketing vs. Ads & Analytics.

semKRK#21 BIG odbyło się 7 czerwca o 11:00 w Starej Zajezdni w Krakowie (ul. Świętego Wawrzyńca 12, 31-060 Kraków).

Tak, bo Search Engine Marketing zawiera w sobie Search Engine Optimization, kampanie płatne nazywane PPC (Pay Per Click) obejmujące w Polsce głównie Google Ads i Bing Ads ale również mamy mocne prezentacje dotyczące analityki w tym zakresie. Wychodzimy poza SEM nie tylko ze względu na fakt, że Google Ads to również reklama wideo czy display ale również elementy SEO takie jak UX czy Content Marketing to nieodłączny element strategi SEM.

Każda prelekcja trwa 20 minut. A po niej zadajemy pytania od uczestników na żywo prelegentom (5 minut). Zatem łącznie jest to 25 minut.

Jasne! Na naszych konferencjach zawsze jest czas na networking i dlatego organizujemy 25-minutowe przerwy oraz jedną dłuższą 40-minutową. 

Sponsorzy semKRK zawsze przygotowują dla uczestników ciekawe niespodzianki na swoich stoiskach oraz w przestrzeniach wspólnych, takich jak lobby Muzeum Manggha czy miejsce przed wejściem do Starej Zajezdni.

Nie przewidujemy już welcomepacków. Jako alternatywa organizujemy stoisko z którego można zabrać ciekawe gadżety i kody zniżkowe od naszych sponsorów i patronów medialnych.

Tak! Zapraszamy od razu po zakończeniu konferencji!

Podczas semKRK#21 BIG AfterParty odbyło się w tym samym miejscu, co konferencja, czyli w Starej Zajezdni w Krakowie. Przy kolejnych edycjach będziemy informować na bieżąco!

Agendy każdej kolejnej konferencji będą dostępne na naszej stronie internetowej. O ogłoszeniu planu wystąpień będziemy też informować w naszych social mediach.

Niestety, podczas edycji #21 BIG nie będzie takiej możliwości. semKRK to nie tylko sama prelekcja ale atmosfera, kuluarowe rozmowy i możliwość spotkania. Gorąco zapraszamy do udziału w kolejnych wydarzeniach na żywo.

Weź udział w Call4Papers i zakwalifikuj się do głosowania online, wygraj głosowanie wśród społeczności semKRK i od ręki wystąp na konferencji 😉 Więcej informacji tutaj: https://semkrk.pl/call4papers-2023/ 

Jasne! Lubimy takie rekomendacje i starannie je analizujemy! Daj znać na: hello@semKRK.pl z tematem “Rekomendacja prelegenta”.

To wyjątkowe szkolenia online odpowiadające na potrzeby specjalistów, dla których kursy dostępne na rynku nie są wystarczające. Podczas edycji #21 BIG przeprowadziliśmy je na 2 ścieżkach: 

Warsztaty odbyły się na platformie Clickmeeting, a liczba miejsc na każdy dzień była ograniczona do 40. 

semKRK Awards to rozdanie największych nagród SEM w Polsce. Organizujemy je raz w roku i wyróżniamy najlepsze kampanie przeprowadzone w ostatnim roku. Aby wziąć udział w konkursie, należy przesłać case study przez formularz na stronie: https://semkrk.pl/semkrk-awards-2023/ Udział w konkursie jest darmowy, nie pobieramy żadnych opłat: ani za zgłoszenia, ani tym bardziej od nominowanych czy wygranych.

Każda agencja czy firma działająca w Polsce lub kampania na polski rynek może zostać zgłoszona. Zapraszamy freelancerów, pracowników in-house i agencje każdej wielkości.

Nagrody przyznajemy w trzech kategoriach: Najlepsza kampania SEO, Najlepsza kampania Google Ads oraz Najlepsza kampania E-commerce.

W zespole sędziowskim zasiądą wyłącznie eksperci, prelegenci poprzednich edycji.

Jasne! Możesz kupić dostęp do wybranych nagrań z edycji #10-#20 na stronie https://semkrk.myvod.io/ 

semKRK#21 BIG odbyło się 7 czerwca o 11:00 w Starej Zajezdni w Krakowie (ul. Świętego Wawrzyńca 12, 31-060 Kraków).

Całą listę prelegentów, którzy wystąpili na semKRK znajdziesz tutaj: https://semkrk.pl/hall-of-fame/ 

Przykładowe relacje z naszego wydarzenia znajdziesz tutaj:
semKRK#21 BIG: https://youtu.be/G9uWMn85V1M
semKRK#20:
https://youtu.be/vXzeU2n-3Is
semKRK#18: https://youtu.be/Z-eAfWd5j1I